Pozor, vaše brýle nejsou kompletní!

Vše o nákupu

Lens Centrum s.r.o.

Sleva Novinky

Vše o nákupu

PPL

Objednaný výrobek je zabalen a poslán PPL společně s příslušnými dokumenty (prodejním dokladem). Cena za poštovné je 80 Kč . Cena za doběrečné je 40 Kč. Pokud si tedy vyberete jako způsob platby PayPal nebo platbu převodem na náš účet , platíte pouze poštovné a k ceně výrobku připočteme 80 Kč. Pokud zvolíte jako způsob platby dobírku , k ceně zboží připočítáme 80 Kč za poštovné a 40 Kč za doběrečné. Výsledná cena stoupne o 120 Kč.


Pokud zakoupíte zboží v hodnotě 2000 Kč a více, máte dopravu zdarma.


V případě, že se rozhodnete zboží vrátit a výsledná částka realizované objednávky bude nižší, než 2.000 Kč , bude Vám dodatečně doúčtována částka 80 Kč a tato bude odečtena od hodnoty vraceného zboží. Platí pouze v případě, že původní hodnota objednávky byla vyšší , než 2.000 Kč a cena za dopravu nebyla účtována.


Osobní odběry


Objednané zboží si můžete osobně vyzvednout na jedné z našich prodejen Platba je možná buď v hotovosti nebo platební kartou. Platnost rezervace je pět dní od potvrzení objednávky. Potvrzení obdržíte mailem a bude obsahovat kopii Vaší objednávky . Dále zde bude uvedeno , kde si zboží můžete vyzvednout a do kdy platí rezervace. Po ukončení platnosti rezervace bude zboží vráceno zpět na prodejnuZpůsoby platby
V internetovém obchodě jsou následující volby způsobu platby za výrobky:

Při předání zboží
Platba v hotovosti při převzetí výrobku od PPL.

Bankovním převodem
Výrobek bude předán PPL po připsání platby na účet Factory Outlet. Číslo účtu u PPF Banky: 600 577 3333 / 6000. Prosíme o přesné vyplnění příkazu k platbě, především čísla účtu a variabilního symbolu (číslo Vaší objednávky). Platba musí být na náš účet připsána do 5-ti pracovních dní. Pokud neobdržíme platbu v tomto termínu, bude objednávka stornována!