Pozor, vaše brýle nejsou kompletní!

Obchodní podmínky

Lens Centrum s.r.o.

Sleva Novinky

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky - Lens Centrum s.r.o.

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.lenscentrum.cz
Provozovatel:
Lens Centrum s.r.o.
Bělohorská 1642/96
169 00 Praha 6

Společnost je zaregistrovaná u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 18904

IČ: 485 34 838

DIČ: CZ 48534838
tel: + 420 739949050
 e-mail: info@lenscentrum.cz
č.ú. 68373399 / 0800 - Česka Spořitelna

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

I. Úvodní ustanovení
Tyto obchodní podmínky jsou platné pro nákup v internetovém obchodě Lens Centrum , jehož provozovatelem je společnost Lens Centrum s.r.o. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti jeho zákazníků (kupující) a prodávajícího (Lens Centrum s.r.o.).

II. Objednávka a uzavření kupní smlouvy
Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu Lens Centrum  jsou považovány za závazné. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s reklamačním řádem a těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí.
Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouvou se rozumí Vydaná faktura nebo prodejka (v případě osobního převzetí), kterou zákazník obdrží společně se zbožím. Kupní smlouva vstupuje v platnost okamžikem převzetí zboží.
Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část před uzavřením kupní smlouvy v těchto případech: u zboží došlo k neočekávatelnému nárůstu ceny, zboží se již nevyrábí, zboží se vyprodalo a nelze ho doobjednat, cena zboží byla chybně uvedena.Prodávající je povinen o tomto kupujícího informovat - mailem nebo telefonicky nebo osobně na našich prodejnách.Pokud kupující již toto zboží zaplatil, bude mu odpovídající částka vrácena zpět na účet a k uzavření smlouvy nedojde.
Podmínkou platnosti elektronické objednávky je správné vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí. Veškeré údaje musí být pravdivé.
Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávkovém formuláři. Tato adresa musí být v České republice.
Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího po zaplacení kupní ceny a jeho převzetím.
Vyplněním registračního formuláře, či závazné objednávky v rámci internetového obchodu Lens Centrum , kupující dává prodávajícímu souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech. Ochrana těchto dat je popsána v odstavci "Ochrana osobních dat".
Vyplněním registračního formuláře zároveň dáváte souhlas k zasílání informačního Newsletteru na mailovou adresu vyplněnou při registraci. Ze zasílání Newsletteru se můžete kdykoli odhlásit.

III. Platební podmínky, expediční lhůty a přepravné
Není-li v popise objednaného výrobku uvedeno jinak, je veškeré zboží expedováno do šesti pracovních dnů po obdržení objednávky při placení na dobírku, resp. po připsání platby na účet Lens Centrum s.r.o., v případě platby bankovním převodem.
Platební podmínky a popis jednotlivých druhů plateb je specifikován v odstavci "Způsob platby".
Internetový obchod Lens Centrum si vyhrazuje právo na prodloužení expediční lhůty v případě, že se vyskytnou nepředvídatelné události. O případné delší expediční lhůtě bude zákazník neprodleně informován e-mailem, nebo telefonicky.

IV. Reklamace
Případné reklamace budou vyřízeny v souladu s "Reklamačním řádem" internetového obchodu a společnosti Lens Centrum  a právním řádem platným v ČR.
"Reklamační řád" internetového obchodu a společnosti Lens Centrum s.r.o., je nedílnou součástí těchto obchodních podmínek.

V. Osobní odběry
Objednané zboží si můžete osobně vyzvednout na jedné z našich prodejen - http://www.lenscentrum.cz/provozovatel-sidlo. Platba je možná buď v hotovosti nebo platební kartou. Platnost rezervace je pět dní od potvrzení objednávky. Potvrzení obdržíte mailem a bude obsahovat kopii Vaší objednávky . Dále zde bude uvedeno , kde si zboží můžete vyzvednout a do kdy platí rezervace. Po ukončení platnosti rezervace bude zboží vráceno zpět na prodejnu

VI. Nedoručitelné zásilky
V případě, že vinou zákazníka nebude možné doručit objednané zboží a toto se nám vrátí zpět, vyhrazujeme si právo vyřadit tohoto zákazníka z naší databáze. V budoucnosti bude možné zaslání objednávky tomuto zákazníkovi pouze v případě úhrady zboží a poštovného dopředu. Toto platí i v případě opakovaného doručení - zaslání teprve v okamžiku obdržení platby za zboží a poštovné.

VII. Závěrečná ustanovení
Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího v den odeslání elektronické objednávky kupujícím.
Odesláním elektronické objednávky kupující bez výhrad akceptuje veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, jakož i v den odeslání objednávky platnou cenu objednaného zboží (včetně přepravného či poštovného) uvedenou v internetového obchodu Lens Centrum. Odeslanou objednávkou (návrhem kupní smlouvy) je kupující neodvolatelně vázán.
Zákazník má právo na vrácení zboží ve lhůtě 14 dní od jeho obdržení v souladu s Občanským zákoníkem hlava pátá "Spotřebitelské smlouvy". Zákazník může vrátit výrobek pouze v souladu se zněním výše uvedeného a pouze nepoškozen, s původním obalem a dokumentací a nesmí jevit známky použití.
Účastníci se výslovně ve smyslu ust. § 262 odstavec 1 obchodního zákoníku dohodli, že není-li podmínkami výslovně stanoveno jinak, řídí se jejich práva a povinnosti obchodním zákoníkem, zejména jeho ust. § 409 a násl.